Zoek een product
Luvin Wine and Food Import
Eerste Kruisweg 8c
4793 RS FIJNAART
Tel: 0168-464102
info@luvin.nl
Tweets
Bestel onze producten op http://t.co/iGdXpMjh #moutardedemeaux"#janeskrazymixedupsalt #champagne #wijn
Bestel nu Jane's Krazy Mixed Up via http://t.co/iGdXpMjh, tevens ook weer de heerlijke dressings van Brianna's berkrijgbaar.
Bestel nu op http://t.co/iGdXpMjh, #moutardedemeaux, #janeskrazymixedupsalt, #champagne, en andere lekkernijen #durftevragen
Bestel nu Jane's Krazy Mixed Up via http://t.co/iGdXpMjh, tevens ook weer de heerlijke dressings van Brianna's berkrijgbaar.
Bestel nu op http://t.co/iGdXpMjh, #moutardedemeaux, #janeskrazymixedupsalt, #champagne, en andere lekkernijen #durftevragen
Caves de la Reine Pedauque | Cave de la Reine Pedauque | Coteaux du Tricastin le Marcou Rose
Share it via social link:
Page Short Url: http://tinyurl.com/3powv7h![]() Bekijk grote afbeelding |
Coteaux du Tricastin le Marcou Rose |
|
Caves de la Reine Pedauque is een familiebedrijf wat zijn oorsprong reeds vindt in de 17 eeuw. De vennootschap in de huidige vorm werd opgericht in 1923 te Aloxe-Corto, op 3 km van Beaune, op de hellingen van de Corton, een van de meest gerenommeerde crusDeze wijngaarden zijn gelegen in de Rhone Vallei ten oosten van Montelimar op hoge kalkachtige hellingen. Een frisse soepele rose met een heerlijke fruitige stijl. Prachtige roze kleur, een lust voor het oog. Het kan direct na botteling gedronken worden tot 3 jaar naar dato. Gemaakt van de Grenache, Cinsault, en de Syrah druif.
Caves de la Reine Pedauque is een familiebedrijf wat zijn oorsprong reeds vindt in de 17 eeuw. De vennootschap in de huidige vorm werd opgericht in 1923 te Aloxe-Corto, op 3 km van Beaune, op de hellingen van de Corton, een van de meest gerenommeerde crus uit de Bourgogne streek. Het bedrijf omvat meer dan 500 hectare wijnland. |
||
